ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Fethiye Diving Centre

Fethiye PADI Advanced Open Water Diver

Rezervasyon

Rezervasyon yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fethiye PADI Advanced Open Water Diver

PADI Advanced Openwater dalıcı açık deniz dalış deneyimi olan dalıcı ile birlikte dünyanın heryerinde en çok 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilen dalıcıdır.
PADI Advanced OPenawater kursu, teorik eğitimler ve açık deniz çalışmaları olarak iki bölümden oluşmaktadır. Derin dalış ve navigasyon dalışları dahil toplamda beş uzmanlık dalışından ve teorisinden sonra başarı gösteren bütün katılımcılar PADI Advanced Openwater dalıcı belgesini almayı hak kazanır. PADI Advanced Openwater dalıcı kursu 2 gün sürmekte olup, toplamda 5 uzman dalıcı çalışmalarından oluşmaktadır.
PADI Advanced Openwater dalıcı sertifikasına sahip olan dalıclarımız isteğe bağlı olarak uzmanlık dalışlarını tamamlayarak derin dalış, gece dalışı, akıntı dalışı, yön bulma, arama kurtarma, nitroks, kovuk dalışı uzmanlık sertifikalarını alabilirler.

Programa Katılım Şartları:
Herhangibir sağlık problemi olmayan ve 15 yaş üstü herkes katılabilir.
PADI Openwater dalıcı veya denkliği bir sertifika

FİYATA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HİZMETLER

SIKÇA SORULAN SORULAR

Discovery veya tanıtım dalışı olarak adlandırdığımız programla, eğitim almadan, kısa bir bilgilendirmeyle(brifing) sığ derinliklerde deneme dalışı yapabilirsiniz.

Dalış eğitimleri, dünyanın hemen her yerinde geçerli olan sistemler ile verildiğinde (CMASve PADI gibi,) kurs sonunda alacağınız sertifikalar bu eğitimlerinizi belgelemiş olur.

Teorik eğitimlerinizi başvuru yaptığınız yetkili bir dalış merkezinin sınıflarında; Pratik eğitimlerinizi ise, havuz veya sığ su dalışları ile birlikte yapılacak dalış turlarında alabilirsiniz.

Türkiye karasularında sportif dalış limiti 30mt. dir. Başlangıç seviyesi olan CMAS 1 Yıldızve PADI Open Water dalıcıları maks. 18mt. ye dalabilirler. Diğer tüm seviyeler(eğitmenler dahil) sportif dalış limitine uymalıdır.